Контроль виробничих запасів підприємства

Курсова робота (код: kr009)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю виробничих запасів підприємства в системі управління підприємством
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю виробничих запасів підприємства
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю виробничих запасів підприємства
5. Ревізія виробничих запасів підприємства в системі контролю підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю виробничих запасів підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виробничих запасів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія виробничих запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота охоплює наступні частини: преамбула і концептуальні частини, а також аналітичні розділи й висновок, перелік використаної літератури, а також додатки.

В преамбулі висунуто роль теми курсової роботи і мету й задачі проекту, роз'яснено предмет і об’єкт й інформативні матеріали та методичні засади та напрямки апробації дослідження.

У теоретичній частині розглянуто практичне поняття предмету курсової, аналіз рівня розробки цих проблем українськими та іноземними ученими, визначення і доказ доцільності свого напрямку вивчення теми та перегляд законодавства і бази й професіональної літератури та надана оцінка системи побудови управління товариства і оцінені його основні показники діяльності, активу і пасиву у русі за попередні три роки і перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі, за деякими курсами і враження відносно ресурсів покращання якості роботи суб’єкта господарювання.

У методичній рубриці опрацьовано складання програми контролю і здійснення перевірки виробничих запасів підприємства, розглянуто систему фінансового обліку в підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролю і узагальнення наслідків перевірки і складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях роз'яснено наслідки виконаного вивчення за ідеєю курсової роботи та виведені напрями стосовно удосконалення аудиту виробничих запасів підприємства.

Регістр застосованої літератури укладається з матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. По тексту курсовика виставлені посилання на номер літератури в регістрі.

В додатку виставлені розроблені студентом форми документів, форма №1 та звіт про фінансові результати з річних звітів суб’єкта господарювання а також інформативні таблиці і первинні результати оцінювальних обрахунків а також інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено із методичкою ВУЗу, в якому він захищався, а також відповідно до установ МОН України. За текстом представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Пропонована курсова робота була вже якісно захищена в столичному інституті. Її можливо використовувати як зразок для виготовлення особистої курсової роботи або для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.