Контроль дебіторської заборгованості бюджетної установи

Курсова робота (код: kr010)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність дебіторської заборгованості бюджетної установи як об'єкту контролю і ревізії
2. Висвітлення контролю і ревізії дебіторської заборгованості бюджетної установи в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії дебіторської заборгованості бюджетної установи
5. Методика контролю і ревізії дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Методика контролю і ревізії дебіторської заборгованості бюджетної установи в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської заборгованості бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота складається із підрозділів: преамбула, а також теоретичні пункти й методологічні рубрики, висновок, перелік використаних джерел, додаткові матеріали.

У преамбулі опрацьовано значення теми курсового дослідження і мету та завдання роботи і висунуто предмети, об’єкт, інформаційну базу й методи і наукову новизну дослідження.

У теоретичній частині визначено загальну сутність об’єкту роботи, оцінку міри розробки поточних питань українськими та зарубіжними ученими, визначення і обгрунтування вимоги особистого напряму дослідження питання, характеристику нормативної основи і професійних джерел й висунута оцінка стану структури керування фірми й охарактеризовані його головні показники діяльності і балансу у русі за останні 3-4 періоди та майбутнє господарювання компанії загалом, за певними напрямами та оцінювання стосовно резервів покращання ефективності поведінки компанії.

В другій рубриці визначено планування інспектування, методологію контролю дебіторської заборгованості бюджетної установи й визначено систему бухобліку у фірмі та методику внутрішнього контролю й реалізація результатів контролю, складання висновку контролю.

У висновку визначено результати виконаного опрацювання за концепцією курсового дослідження й показані пропозиції стосовно вдосконалення аудиту дебіторської заборгованості бюджетної установи.

Реєстр застосованої літератури укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на номер джерела в реєстрі.

В додатках показані створені студентом конфігурації документів, форма №1 і форма №2 з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності а також оцінювальні таблиці та первинні наслідки оцінювальних обчислень, другі матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методологічними рекомендаціями університеті, в котрому він захищався, а також згідно до правил МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Запропонована курсова робота була уже успішно здана у київському вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.