Контроль стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ
Курсова робота (код: kr011)
Зміст
1. Економічна характеристика стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ
5. Дослідний етап контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Дана курсова робота структурується на: вступ і теоретичні бази, а також прикладні частини, висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел, а також доповнення.
В вступі оцінено вагомість тематики курсової роботи та мету й завдання проекту і висвітлено предмети та об’єкт й інформаційну базу і методичний спосіб, загальну характеристику проекту.
У концептуальному розділі проаналізовано загальну сутність предмету дослідження, аналіз рівня розробки поточних питань вітчизняними та закордонними фахівцями, визнання і доведення вимоги особистого напряму вивчення проблеми, огляд права і бази і фахової літератури та подана аналітика становища побудови менеджменту підприємства, охарактеризовані його головні показники господарювання, ресурсів в динаміці за попередні три роки і перспективи господарювання фірми загалом й за деякими сторонами, оцінку стосовно можливостей покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.
В дослідному розділі охарактеризовано планування інспектування та методологію контролю стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ та простежено систему бухгалтерського обліку в організації, методику внутрішньогосподарського контролю й виведення наслідків перевірки й створення звіту контролю.
У висновках і пропозиціях простежено наслідки проведеного досліду за задумом курсового проекту, окреслені пропозиції для вдосконалення аудиту стану бухгалтерського обліку та достовірності фінансової звітності бюджетних установ.
Список вживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. По тексту курсовика проставлені посилання на число джерела в переліку.
В додаткових матеріалах надані створені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 з статистичної звітності товариства і аналітичні табличні матеріали, попередні наслідки оцінювальних розрахунків а також інакші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.
Курсовик зроблений відповідно із методологією університеті, в котрому він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Представлена курсова робота була вже благополучно здана у провідному інституті. Її можна споживати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для сильнішого розучування тематики дослідження.