Контроль кредиторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr012)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю кредиторської заборгованості підприємства в системі управління підприємством
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю кредиторської заборгованості підприємства
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю кредиторської заборгованості підприємства
5. Дослідна стадія контролю і ревізії кредиторської заборгованості підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю кредиторської заборгованості підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю кредиторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота містить вступ і теоретичні основи, а також методичні бази й висновки і пропозиції, список застосованих джерел й додаткові матеріали.

В вступі розкрито актуальність тематики курсового дослідження, мету та задачі дослідження й оцінено предмети й об’єкт і інформаційні бази, методичні засоби, наукову новизну дослідження.

В першому розділі опрацьовано практичну характеристику предмету курсової, розгляд міри розкриття цих проблем українськими та закордонними вченими, визнання і доведення доцільності власного напрямку дослідження теми й аналіз законодавчої основи, фахових джерел й зроблена характеристика порядку побудови керування компанії та проаналізовані його загальні показники діяльності й активу і пасиву в динаміці за колишні три роки, можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому і за деякими шляхами й оцінку стосовно ресурсів покращання якості функціонування товариства.

У аналітичній частині сформульовано планування перевірки та методологію перевірки кредиторської заборгованості підприємства й досліджено систему бухобліку у фірмі й методику внутрішньогосподарського контролю й виведення результатів ревізії і створення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях проаналізовано результати зробленого опрацювання за замислом курсового дослідження та представлені пропозиції відносно покращання перевірки кредиторської заборгованості підприємства.

Перелік застосованої літератури складається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені виноски на число джерела в реєстрі.

У додатку надані складені автором форми документів, форма №1 та звіт про фінансові результати з статистичних звітів товариства та оцінювальні табличні матеріали і поточні наслідки аналітичних розрахунків а також другі джерела, використані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно із методикою інституті, де він був зданий, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже якісно здана в українському інституті. Її можливо вживати як зразок для написання особистої курсової роботи або для більшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.