Контроль фінансових результатів страхової компанії

Курсова робота (код: kr013)

Предмет: страхування

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансових результатів страхової компанії
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю фінансових результатів страхової компанії
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії фінансових результатів страхової компанії
5. Ревізія фінансових результатів страхової компанії в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії фінансових результатів страхової компанії в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади страхування фінансових результатів страхової компанії, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота структурується на: преамбула, концептуальні пункти, а також прикладні бази й висновки і пропозиції, список використаних джерел і додаток.

В вступі окреслено значення тематики курсової роботи і ціль і задачі роботи й наведено предмет, об’єкт, інформацію й методичний спосіб й напрямки апробації дослідження.

В теоретичній рубриці розглянуто практичну суть об’єкту курсової, аналіз рівня розкриття цих тем українськими та іноземними вченими, визнання і доведення потреби свого напряму вивчення питання та оцінку законодавчої основи, наукової літератури і зроблена аналітика становища побудови керування компанії, оцінені його загальні показники діяльності й ресурсів у динаміці за останні 3-4 періоди та перспективи діяльності компанії взагалі й за певними напрямами і оцінку щодо резервів покращання ефективності функціонування компанії.

В аудиторській рубриці роз'яснено організацію контролю, методику аудиту фінансових результатів страхової компанії та вивчено систему фінансового обліку у товаристві й методику внутрішнього контролювання та реалізація результатів перевірки і складання висновку аудиту.

У висновку розкрито результати зробленого дослідження за концепцією курсової роботи й описані напрями для покращення аудиту фінансових результатів страхової компанії.

Список уживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом роботи проставлені виноски на число літератури у переліку.

В додаткових матеріалах виставлені складені студентом форми документів, форма №1 і звіт про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарювання, інформативні таблиці а також первинні наслідки аналітичних обрахунків та інші джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також згідно до установ МОН України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Поточна курсова робота була уже успішно складена у українському інституті. Її можливо застосовувати як стандарт для написання власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.