Контроль і ревізія оборотних активів установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr014)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика оборотних активів закладів охорони здоров'я
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії оборотних активів закладів охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії оборотних активів закладів охорони здоров'я
5. Дослідний етап контролю і ревізії оборотних активів закладів охорони здоров'я
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії оборотних активів закладів охорони здоров'я
7. Автоматизація контролю і ревізії оборотних активів закладів охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оборотних активів установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає введення та концептуальні пункти, методичні розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури, доповнення.

У введенні надано вагомість тематики курсового проекту й мету та задачі роботи і надано предмети, об’єкти та інформативні матеріали, методологічні прийоми і напрямки апробації проекту.

В теоретичному розділі окреслено методичну сутність об’єкту курсової, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних питань вітчизняними та зарубіжними вченими, визначення і доведення необхідності власного напряму дослідження проблеми, оцінку правової основи і спеціальної літератури й надана оцінка стану конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності і охарактеризовані його основні дані господарювання й балансу в динаміці за колишні 3-4 періоди та перспектива господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом й за певними напрямами, оцінювання щодо запасів покращання якості функціонування суб’єкта господарювання.

В аналітичній рубриці розглянуто складання програми контролю і здійснення контролю оборотних активів установ охорони здоров'я і висунуто систему фінансового обліку у компанії, методику внутрішньогосподарського контролювання, реалізація наслідків ревізії, створення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях опрацьовано результати здійсненого досліду за концепцією курсового дослідження та виставлені пропозиції для удосконалення аудиту оборотних активів установ охорони здоров'я.

Список вживаних джерел складається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер джерела в регістрі.

У доповненнях показані складені студентом конфігурації документів, баланс, звіт про фінансові результати з статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності й інформаційні таблиці а також первинні результати аналітичних обрахунків та інші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями ВУЗу, де він захищався, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Дана курсова робота була уже вдало складена в українському інституті. Її можливо вживати як приклад для створення Вашої курсової роботи або для точнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.