Контроль капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr015)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю капіталу підприємства в системі управління підприємством
2. Нормативно-правове регулювання контролю капіталу підприємства і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю капіталу підприємства
5. Ревізія капіталу підприємства в системі контролю підприємства
6. Автоматизація контролю капіталу підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: преамбула, а також теоретичні рубрики й аналітичні пункти, висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури і додаткові матеріали.

В вступі з'ясовано важливість тематики курсового дослідження і мету, завдання роботи, розкрито предмет й об’єкт, інформативні матеріали й методи й наукову новизну дослідження.

В теоретичному розділі оцінено загальну суть предмету дослідження, аналіз рівня розробки досліджуваних питань вітчизняними та зарубіжними науковцями, визначення і доказ необхідності свого напряму опрацювання проблеми, перегляд правової підстави та наукової літератури і подана оцінка стану конструкції менеджменту компанії й охарактеризовані його головні статті господарювання, балансу у динаміці за останні три періоди й перспективи господарювання товариства загалом і за відокремленими шляхами та оцінку відносно ресурсів підвищення якості функціонування суб’єкта господарювання.

У аналітичному розділі висвітлено складання програми перевірки та проведення аудиту капіталу підприємства, проаналізовано систему бухобліку у підприємстві і методику внутрішнього контролювання та виведення результатів ревізії й складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях досліджено наслідки здійсненого вивчення за задумом курсового проекту, представлені пропозиції стосовно покращення контролю капіталу підприємства.

Реєстр вживаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. По тексту курсовика виставлені посилання на число літератури в реєстрі.

В додатку представлені складені автором шаблони документів, форма №1, звіти про фінансові результати з статистичної звітності фірми і інформаційні табличні матеріали, загальні результати оцінювальних розрахунків, інакші джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно з методичкою інституті, в котрому він захищався, а також згідно до правил МОН України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Приведена курсова робота була уже успішно складена у провідному інституті. Її можливо застосовувати як зразок для написання власної курсової роботи чи для більшого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.