Контроль витрат на утримання контрольно-ревізійних органів

Курсова робота (код: kr016)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність витрат на утримання контрольно-ревізійних органів як об'єкту контролю і ревізії
2. Висвітлення контролю і ревізії витрат на утримання контрольно-ревізійних органів в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії витрат на утримання контрольно-ревізійних органів в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю витрат на утримання контрольно-ревізійних органів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула і теоретичні основи і аналітичні основи, висновки і пропозиції, список застосованих джерел й додаток.

У передмові оглянуто актуальність теми курсової роботи та ціль та завдання роботи, досліджено предмети та об’єкти, інформацію, методичні засади та загальну характеристику дослідження.

В концептуальному розділі оцінено методичне поняття об’єкту дослідження, аналіз ступеню розробки досліджуваних тем українськими та зарубіжними ученими, визнання і обгрунтування доцільності свого напряму опрацювання теми та перегляд законодавчої основи, професіональних джерел та висунута характеристика стану конструкції менеджменту суб’єкта господарювання, проаналізовані його основні показники господарювання, балансу в русі за попередні три періоди, майбутнє господарювання компанії взагалі, за конкретними сторонами й оцінювання відносно резервів покращання якості роботи фірми.

В дослідному розділі сформульовано систему інспектування і здійснення контролю витрат на утримання контрольно-ревізійних органів та розглянуто систему бухгалтерського обліку в фірмі й методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів перевірки, складення звіту перевірки.

У висновку висунуто наслідки здійсненого опрацювання за концепцією курсового проекту й висунуті шляхи щодо покращання контролю витрат на утримання контрольно-ревізійних органів.

Перелік вживаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при вивченні тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури у переліку.

В додаткових матеріалах виставлені створені автором шаблони документів, баланси та звіти про фінансові результати з річних звітів фірми й аналітичні таблиці, загальні результати оцінювальних обчислень а також інші джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методичними рекомендаціями ВУЗу, де він був захищений, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Запропонована курсова робота була уже успішно складена в українському університеті. Її можна використовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи або для точнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.