Контроль товарних операцій підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr017)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика товарних операцій підприємств торгівлі
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю товарних операцій підприємств торгівлі
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі
5. Дослідна стадія контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі
6. Методика контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарних операцій підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія товарних операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає вступ, теоретичні основи, а також аналітичні розділи і висновок, перелік використаної літератури, а також доповнення.

В вступі представлено вагомість теми курсового проекту та ціль та завдання роботи й проаналізовано предмети й об’єкт та інформаційні бази і методологічні прийоми, загальну характеристику роботи.

В першому розділі окреслено фінансову суть об’єкту роботи, оцінку міри розробки досліджуваних проблем нашими та зарубіжними вченими, визначення і підтвердження вимоги свого напрямку дослідження теми й огляд законодавчої підстави і професійної літератури і зроблена аналітика стану конструкції управління компанії та проаналізовані його загальні дані діяльності, ресурсів у динаміці за колишні 3-4 роки, майбутнє господарювання компанії загалом та за окремими курсами, оцінки стосовно резервів підвищення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У практичній рубриці оглянуто планування перевірки й методику контролю товарних операцій підприємств торгівлі й охарактеризовано систему бухгалтерського обліку в підприємстві та методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів ревізії й написання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях простежено наслідки виконаного досліду за концепцією курсової роботи й представлені путі щодо удосконалення перевірки товарних операцій підприємств торгівлі.

Реєстр уживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах виставлені складені автором форми документів, форма №1 і звіт про сукупний дохід з річної звітності суб’єкта господарювання та оцінювальні таблиці, загальні результати оцінювальних розрахунків, другі джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями університеті, в котрому він захищався, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Поточна курсова робота була вже успішно здана у київському інституті. Її можливо застосовувати як зразок для написання власної курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.