Контроль поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr018)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення в системі управління підприємством
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
5. Методика контролю поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
6. Автоматизація контролю поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як преамбула і теоретичні розділи і практичні основи і висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел, а також додаток.

В преамбулі сформульовано вагомість теми курсового дослідження й мету, завдання дослідження та окреслено предмети й об’єкти та інформативні матеріали й методологічні прийоми та отримані результати проекту.

В першій частині окреслено практичний зміст об’єкту дослідження, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних проблем нашими та іноземними науковцями, визначення і доведення вимоги особистого напрямку дослідження проблеми й аналіз законодавчої підстави, наукових джерел та зроблена характеристика становища побудови управління суб’єкта господарювання й оцінені його основні показники діяльності й ресурсів в русі за попередні три роки, перспективи розвитку компанії взагалі, за конкретними курсами та оцінки відносно ресурсів підвищення якості поведінки товариства.

У методичній частині визначено організацію перевірки та проведення перевірки поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення та опрацьовано систему фінансового обліку у підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролю та реалізація результатів перевірки й написання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях окреслено наслідки виконаного вивчення за замислом курсової роботи й представлені пропозиції відносно покращення перевірки поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення.

Регістр вживаної літератури збирається з матеріалів, що використовувались при дослідженні теми. По тексту роботи виставлені виноски на номер літератури в реєстрі.

У додатку виставлені складені автором шаблони документів, форма №1 та форма №2 з статистичної звітності компанії й інформаційні таблиці, попередні результати оцінювальних розрахунків, інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено із методологічними рекомендаціями інституті, в якому він захищався, а також згідно до правил МОН України. По тексту зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Ця курсова робота була уже якісно складена у київському вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як зразок для виготовлення особистої курсової роботи чи для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.