Контроль дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств

Курсова робота (код: kr019)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
2. Нормативно-правове регулювання контролю дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств
5. Ревізія дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота структурується на: передмова та теоретичні рубрики, практичні рубрики, а також висновок, перелік застосованих джерел, додатки.

В вступі оцінено вагомість теми курсової роботи й мету й задачі дослідження й роз'яснено предмети та об’єкти та інформацію, методичні засоби й напрямки апробації проекту.

В теоретичній частині роз'яснено методичну характеристику об’єкту курсової, аналіз міри розкриття поточних тем українськими та закордонними науковцями, визнання і доведення вимоги особистого напряму дослідження проблеми і огляд законодавчої підстави, професіональної літератури, висунута аналітика становища побудови керування товариства і проаналізовані його загальні статті господарювання, активу і пасиву в динаміці за останні 3-4 роки і можливості розвитку товариства в цілому, за деякими курсами та оцінки стосовно резервів покращання якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В аудиторській частині наведено планування перевірки, методологію перевірки дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств і вивчено систему бухгалтерського обліку в товаристві, методику внутрішнього контролю та реалізація наслідків контролю, складення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях вивчено наслідки здійсненого опрацювання за концепцією курсового проекту та показані путі відносно покращання контролю дебіторської та кредиторської заборгованості автотранспортних підприємств.

Перелік використаної літератури збирається з матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела у регістрі.

У додаткових матеріалах представлені створені автором конфігурації документів, форма №1 і звіти про фінансові результати з фінансової звітності фірми а також аналітичні таблиці і поточні результати оцінювальних обчислень й інакші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методичкою університеті, де він був зданий, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Дана курсова робота була уже вдало захищена в столичному інституті. Її можна використовувати як приклад для написання своєї курсової роботи чи для точнішого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.