Контроль діяльності приватного підприємства

Курсова робота (код: kr020)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика діяльності приватного підприємства
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю діяльності приватного підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії діяльності приватного підприємства
5. Методика контролю діяльності приватного підприємства
6. Методика контролю і ревізії діяльності приватного підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю діяльності приватного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота розподіляється на: передмова, концептуальні пункти та аудиторські основи та висновок, реєстр використаної літератури та доповнення.

У вступі розроблено значення теми курсової роботи, ціль і задачі дослідження, охарактеризовано предмети й об’єкт і інформаційну базу і методичні засади й отримані результати роботи.

У теоретичному розділі визначено практичну суть предмету дослідження, оцінку ступеню розробки поточних тем нашими та іноземними фахівцями, визначення і доведення необхідності особистого напрямку дослідження питання, оцінку права і основи й спеціальних джерел та подана характеристика стану структури менеджменту товариства і охарактеризовані його основні статті діяльності і активу і пасиву в динаміці за колишні три періоди і перспективи розвитку товариства загалом і за певними сторонами та оцінки щодо запасів підвищення якості роботи суб’єкта господарювання.

В методологічній рубриці опрацьовано складання програми інспектування й здійснення контролю діяльності приватного підприємства й розроблено систему бухобліку в компанії і методику внутрішньогосподарського контролю та виведення наслідків ревізії, складення висновку перевірки.

У висновку з'ясовано наслідки проведеного досліду за замислом курсового дослідження та представлені шляхи щодо покращення контролю діяльності приватного підприємства.

Перелік використаних джерел складається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту роботи проставлені посилання на число літератури у переліку.

У додатках представлені розроблені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 із статистичної звітності суб’єкта господарювання, інформаційні табличні матеріали а також загальні результати аналітичних обрахунків, інакші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно з методичкою інституті, в якому він був зданий, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом зображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Представлена курсова робота була вже благополучно захищена у столичному інституті. Її можливо споживати як шаблон для виготовлення власної курсової роботи або для точнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.