Контроль ефективності використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr021)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність ефективності використання майна бюджетної установи як об'єкту контролю і ревізії
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії ефективності використання майна бюджетної установи і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії ефективності використання майна бюджетної установи в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії ефективності використання майна бюджетної установи
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії ефективності використання майна бюджетної установи
7. Методика контролю і ревізії ефективності використання майна бюджетної установи в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю ефективності використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія ефективності використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як вступ й концептуальні бази та аудиторські основи, а також висновок, регістр уживаної літератури і додатки.

У преамбулі розглянуто актуальність теми курсового дослідження і ціль та завдання роботи та сформульовано предмети і об’єкти й інформативні матеріали, методичні засоби та отримані результати проекту.

В концептуальній рубриці сформульовано практичне поняття предмету курсової, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних проблем українськими та зарубіжними ученими, визнання і доказ необхідності особистого напрямку вивчення проблеми й огляд законодавчої підстави й професійних джерел і зроблена аналітика становища побудови менеджменту суб’єкта господарювання, охарактеризовані його головні дані господарювання та балансу в динаміці за останні 3-4 роки й майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі і за певними напрямами та оцінки стосовно запасів підвищення якості роботи фірми.

В прикладній рубриці представлено організацію інспектування і здійснення перевірки ефективності використання майна бюджетної установи та надано систему бухобліку в організації та методику внутрішнього контролю і реалізація результатів ревізії і створення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях висвітлено результати виконаного дослідження за концепцією курсової роботи та представлені напрями для покращання контролю ефективності використання майна бюджетної установи.

Реєстр вживаної літератури збирається з матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту роботи проставлені виноски на число літератури у регістрі.

У додатках виставлені складені студентом конфігурації документів, баланс і форма №2 із статистичних звітів суб’єкта господарювання, інформативні табличні матеріали і первинні наслідки оцінювальних обчислень й інші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методологічними рекомендаціями ВУЗу, в котрому він був зданий, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була вже благополучно захищена в провідному університеті. Її можливо застосовувати як приклад для виготовлення особистої курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.