Контроль витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості

Курсова робота (код: kr022)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості в системі управління підприємством
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
5. Методика контролю витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
6. Автоматизація контролю витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає передмова і теоретичні основи, а також методологічні рубрики й висновки і пропозиції, перелік використаних джерел і додатки.

В передмові наведено актуальність теми курсового дослідження і ціль й завдання роботи й з'ясовано предмети, об’єкт й інформацію і методичні засоби та наукову новизну проекту.

В першому пункті наведено методичний зміст об’єкту курсової, аналіз ступеню розкриття поточних питань вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доказ доцільності свого напряму дослідження питання та перегляд правової основи і наукової літератури і зроблена характеристика становища конструкції менеджменту товариства та охарактеризовані його загальні показники господарювання і балансу у динаміці за попередні три роки та перспективи діяльності товариства в цілому і за деякими сторонами й оцінку відносно резервів покращення ефективності поведінки товариства.

У аналітичній рубриці визначено систему перевірки і проведення аудиту витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості і надано систему фінансового обліку у товаристві та методику внутрішнього контролю та узагальнення результатів контролю і складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях опрацьовано наслідки виконаного дослідження за темою курсової роботи і описані шляхи стосовно покращання аудиту витрат і собівартості продукції (робіт, послуг) підприємства промисловості.

Реєстр використаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом форми документів, форма №1, звіт про фінансові результати із фінансової звітності підприємства а також оцінювальні табличні матеріали а також попередні результати оцінювальних обчислень й інші матеріали, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено із методичкою університеті, де він захищався, а також згідно до правил МОН України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Поточна курсова робота була уже вдало складена в провідному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи або для більшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.