Контроль операцій з запасами підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr023)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з запасами підприємств торгівлі
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю операцій з запасами підприємств торгівлі
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії операцій з запасами підприємств торгівлі
5. Методика контролю операцій з запасами підприємств торгівлі
6. Автоматизація контролю операцій з запасами підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з запасами підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія операцій з запасами"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як вступ і концептуальні пункти, а також методичні частини і висновок, список застосованих джерел та додаткові матеріали.

В вступі висунуто вагомість тематики курсової роботи та мету та завдання роботи й розглянуто предмети та об’єкти і інформаційну базу й методичні засоби та загальну характеристику роботи.

В теоретичній рубриці розглянуто загальну суть предмету роботи, розгляд рівня розкриття поточних проблем нашими та іноземними науковцями, визнання і доведення доцільності особистого напрямку вивчення проблеми, аналіз права і бази, наукових джерел, надана характеристика системи конструкції керування товариства та проаналізовані його основні дані діяльності й активу і пасиву у динаміці за попередні три періоди та можливості розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом і за певними сторонами і оцінку щодо можливостей покращання якості поведінки суб’єкта господарювання.

У аналітичній рубриці розроблено організацію інспектування, проведення контролю операцій з запасами підприємств торгівлі та охарактеризовано систему фінансового обліку у компанії і методику внутрішнього контролю та реалізація наслідків перевірки і складання звіту перевірки.

У висновку розроблено наслідки здійсненого досліду за задумом курсової роботи й показані пропозиції відносно покращення аудиту операцій з запасами підприємств торгівлі.

Регістр вживаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом роботи вставлені виноски на номер джерела в регістрі.

У додатку представлені складені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 із фінансової звітності суб’єкта господарювання і інформативні таблиці і первинні наслідки аналітичних обрахунків й інакші джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методологічними рекомендаціями ВУЗу, в якому він захищався, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Надана курсова робота була вже успішно захищена у столичному ВУЗі. Її можна використовувати як зразок для виготовлення особистої курсової роботи або для глибшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.