Контроль виробничої собівартості підприємств промисловості

Курсова робота (код: kr024)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність виробничої собівартості підприємств промисловості
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю виробничої собівартості підприємств промисловості
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю виробничої собівартості підприємств промисловості
5. Дослідна стадія контролю і ревізії виробничої собівартості підприємств промисловості
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю виробничої собівартості підприємств промисловості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виробничої собівартості підприємств промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота охоплює наступні частини: преамбула і концептуальні частини, а також методичні бази, висновок, реєстр застосованих джерел, а також додаток.

В передмові з'ясовано значення теми курсового дослідження, мету й задачі дослідження, обстежено предмет й об’єкт й інформаційну базу й методи та загальну характеристику дослідження.

В теоретичній рубриці з'ясовано фінансовий зміст об’єкту роботи, розгляд міри розкриття досліджуваних проблем нашими та зарубіжними фахівцями, визнання і доказ доцільності свого напряму опрацювання проблеми і перегляд правової підстави та спеціальної літератури та висунута аналітика становища структури управління підприємства, проаналізовані його основні дані діяльності та активу і пасиву у русі за останні три періоди й перспектива господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі, за відокремленими напрямами та оцінювання стосовно запасів покращання ефективності роботи товариства.

У методичній частині роз'яснено планування перевірки та методологію аудиту виробничої собівартості підприємств промисловості, наведено систему бухобліку у товаристві й методику внутрішнього контролювання й виведення результатів контролю й складання висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки зробленого опрацювання за задумом курсової роботи, представлені пропозиції для вдосконалення аудиту виробничої собівартості підприємств промисловості.

Перелік застосованої літератури укладається з матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер літератури у списку.

В доповненнях представлені створені автором конфігурації документів, баланс та форма №2 з фінансових звітів фірми, аналітичні табличні матеріали і поточні наслідки аналітичних розрахунків а також інакші матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно з методологічними рекомендаціями інституті, де він був зданий, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Приведена курсова робота була уже якісно здана в столичному ВУЗі. Її можливо використовувати як шаблон для створення Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.