Контроль виконання кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr025)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота структурується на: вступ, концептуальні бази, а також методологічні розділи, а також висновки і пропозиції, перелік застосованих джерел і додаткові матеріали.

У передмові роз'яснено актуальність теми курсового проекту та мету та завдання роботи та з'ясовано предмети, об’єкти та інформативні матеріали і методичні засади й отримані результати проекту.

У теоретичній рубриці оцінено практичну сутність предмету дослідження, розгляд рівня розробки поточних питань нашими та закордонними ученими, визначення і підтвердження потреби власного напрямку опрацювання проблеми й характеристику законодавства і підстави і фахової літератури і надана оцінка стану конструкції управління фірми і охарактеризовані його основні показники господарювання і балансу у динаміці за колишні 3-4 роки й перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом, за окремими шляхами та оцінку відносно запасів покращення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В дослідному розділі з'ясовано складання програми інспектування й методологію контролю виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, обстежено систему бухгалтерського обліку в компанії й методику внутрішнього контролю, реалізація результатів перевірки та складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях представлено результати здійсненого опрацювання за задумом курсового проекту і репрезентовані напрями для удосконалення перевірки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи.

Список застосованої літератури укладається із матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на число джерела у списку.

У доповненнях надані створені студентом шаблони документів, баланс й форма №2 з фінансових звітів суб’єкта господарювання й оцінювальні таблиці а також попередні результати аналітичних розрахунків а також інакші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно із методикою університеті, де він захищався, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Запропонована курсова робота була вже благополучно захищена в київському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як стандарт для написання власної курсової роботи чи для сильнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.