Контроль формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr026)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Дослідна стадія контролю і ревізії формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія формування і використання чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить передмова і концептуальні частини і методичні основи та висновок, регістр використаних джерел та доповнення.

У преамбулі охарактеризовано важливість теми курсового дослідження, ціль, задачі проекту і розкрито предмет і об’єкт й інформаційні бази та методичні засади та отримані результати проекту.

У концептуальній частині оцінено практичну суть предмету дослідження, розгляд міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та зарубіжними ученими, визначення і обгрунтування доцільності власного напряму вивчення теми та обстеження права і основи та наукової літератури і зроблена оцінка стану побудови управління компанії, охарактеризовані його загальні показники господарювання, балансу у русі за попередні 3-4 роки і перспектива діяльності фірми в цілому і за деякими напрямами й оцінку відносно резервів покращення якості роботи фірми.

У практичному розділі вивчено планування інспектування й методику контролю формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств і сформульовано систему бухгалтерського обліку в організації, методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація наслідків перевірки та створення висновку аудиту.

В висновку представлено результати зробленого вивчення за замислом курсової роботи та показані напрями для вдосконалення перевірки формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств.

Реєстр вживаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом курсовика вставлені посилання на число літератури в регістрі.

У додаткових матеріалах показані створені студентом шаблони документів, форма №1 й звіти про фінансові результати з річних звітів підприємства і аналітичні табличні матеріали і поточні наслідки оцінювальних розрахунків а також інакші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно з методологічними рекомендаціями інституті, де він захищався, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Приведена курсова робота була вже благополучно здана у українському ВУЗі. Її можна застосовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.