Контроль і ревізія операцій з грошовими коштами бюджетних установ

Курсова робота (код: kr027)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність операцій з грошовими коштами бюджетної установи як об'єкту контролю і ревізії
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії операцій з грошовими коштами бюджетної установи і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Контроль і ревізія операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Методика контролю і ревізії операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з грошовими коштами бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає преамбула та концептуальні бази, а також методичні розділи, висновок, перелік уживаної літератури і додатки.

В вступі простежено актуальність тематики курсової роботи, ціль та задачі проекту, представлено предмет й об’єкти і інформативні матеріали та методичні засоби та наукову новизну роботи.

В першому розділі визначено теоретико-методичну характеристику предмету курсової, розгляд ступеню розкриття досліджуваних проблем нашими та закордонними науковцями, визнання і доказ потреби свого напрямку опрацювання питання та перегляд нормативної підстави та фахових джерел і надана оцінка системи структури менеджменту компанії й оцінені його загальні статті господарювання й балансу у динаміці за попередні три періоди, можливості господарювання товариства в цілому і за окремими напрямами та враження відносно можливостей покращання якості функціонування суб’єкта господарювання.

В другому пункті представлено складання програми інспектування та здійснення перевірки операцій з грошовими коштами бюджетних установ і розкрито систему бухобліку у підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення результатів ревізії і створення звіту контролю.

В висновку обстежено результати реалізованого досліду за задумом курсової роботи і описані путі стосовно удосконалення аудиту операцій з грошовими коштами бюджетних установ.

Регістр вживаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом курсовика проставлені виноски на число джерела у реєстрі.

У доповненнях надані розроблені автором форми документів, баланси й звіти про фінансові результати із фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності та інформативні табличні матеріали і первинні результати оцінювальних обчислень й другі матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методикою ВИШі, де він був зданий, а також відповідно до установ МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Приведена курсова робота була вже благополучно здана в провідному інституті. Її можливо застосовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.