Контроль фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr029)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії фінансування та цільового використання бюджетних коштів та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика контролю і ревізії фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії фінансування та цільового використання бюджетних коштів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота охоплює наступні частини: вступ та концептуальні частини і аудиторські основи і висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури і додатки.

У передмові вивчено вагомість тематики курсового дослідження та ціль та завдання дослідження й висвітлено предмети і об’єкт і інформативні матеріали і методичні засади, напрямки апробації дослідження.

У теоретичній рубриці охарактеризовано загальну суть об’єкту дослідження, аналіз рівня розкриття поточних тем нашими та іноземними фахівцями, визнання і доведення потреби особистого напрямку вивчення проблеми та обстеження правової підстави, професіональних джерел, складена аналітика порядку структури керування суб’єкта господарювання та оцінені його загальні показники діяльності, балансу у динаміці за останні три роки і майбутнє діяльності фірми взагалі й за окремими напрямами і оцінювання відносно можливостей підвищення якості роботи суб’єкта господарювання.

В прикладній частині представлено складання програми контролю і здійснення контролю фінансування та цільового використання бюджетних коштів й висвітлено систему фінансового обліку в компанії, методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація наслідків ревізії та складення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях висунуто результати виконаного дослідження за темою курсової роботи, описані путі відносно покращання перевірки фінансування та цільового використання бюджетних коштів.

Реєстр використаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту роботи вставлені виноски на номер джерела у переліку.

В доповненнях виставлені розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про фінансові результати із фінансової звітності підприємства і аналітичні табличні матеріали і загальні наслідки оцінювальних розрахунків та інакші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно із методологічними рекомендаціями ВУЗу, в котрому він був захищений, а також згідно до вимог МОН України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Запропонована курсова робота була уже якісно здана у київському університеті. Її можливо вживати як зразок для написання Вашої курсової роботи або для більшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.