Контроль діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції

Курсова робота (код: kr030)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції
2. Нормативно-правове регулювання контролю діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції
5. Ревізія діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: введення, концептуальні бази, методичні основи та висновки і пропозиції, регістр використаних джерел й додаток.

В передмові розглянуто важливість тематики курсового дослідження, мету та задачі роботи й оцінено предмети і об’єкт і інформативні матеріали, методи й наукову новизну роботи.

В теоретичному пункті розкрито практичну характеристику предмету курсової, розгляд ступеню розкриття досліджуваних питань нашими та іноземними фахівцями, визнання і доказ необхідності власного напряму вивчення питання і обстеження законодавчої основи та професійної літератури і надана характеристика становища побудови керування суб’єкта господарської діяльності та охарактеризовані його основні дані діяльності, балансу у динаміці за колишні 3-4 періоди й можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом, за певними сторонами та оцінки щодо резервів покращання якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В аудиторській рубриці визначено систему перевірки та методологію аудиту діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції, вивчено систему бухобліку у компанії, методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки й складання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях з'ясовано наслідки реалізованого досліду за концепцією курсового проекту та описані шляхи відносно покращання перевірки діяльності підприємств виробничої сфери та собівартості реалізованої продукції.

Список уживаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури в списку.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом шаблони документів, форма №1 та звіти про фінансові результати із річної звітності компанії і аналітичні таблиці і загальні наслідки оцінювальних розрахунків, інакші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методикою інституті, в якому він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Дійсна курсова робота була вже якісно складена в українському ВУЗі. Її можна споживати як шаблон для написання особистої курсової роботи або для глибшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.