Контроль розрахунків в акціонерних товариствах

Курсова робота (код: kr031)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю розрахунків в акціонерних товариствах в системі управління підприємством
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю розрахунків в акціонерних товариствах
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю розрахунків в акціонерних товариствах
5. Методика контролю розрахунків в акціонерних товариствах
6. Методика контролю і ревізії розрахунків в акціонерних товариствах в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю розрахунків в акціонерних товариствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота складається із підрозділів: вступ та теоретичні рубрики та прикладні основи й висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури, додаток.

В преамбулі розглянуто роль теми курсового проекту та ціль, задачі дослідження і висунуто предмет, об’єкт, інформаційні бази та методологічні прийоми та наукову новизну проекту.

В першому розділі розроблено фінансове поняття об’єкту роботи, розгляд міри опрацювання поточних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визначення і доказ необхідності свого напрямку дослідження питання й оцінку законодавчої підстави, професіональних джерел й висунута аналітика системи конструкції менеджменту товариства й охарактеризовані його головні статті діяльності, ресурсів у русі за попередні 3-4 роки і майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі й за конкретними курсами, оцінювання стосовно можливостей покращення якості функціонування фірми.

У практичній частині представлено організацію інспектування, проведення перевірки розрахунків в акціонерних товариствах і досліджено систему бухгалтерського обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролю й виведення результатів контролю й написання звіту аудиту.

В висновку представлено наслідки зробленого вивчення за задумом курсового проекту й репрезентовані путі щодо покращання аудиту розрахунків в акціонерних товариствах.

Регістр уживаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту роботи виставлені посилання на число джерела у переліку.

У додатках надані створені студентом форми документів, баланс і звіт про сукупний дохід з статистичних звітів фірми й інформаційні таблиці а також попередні наслідки оцінювальних обрахунків та інакші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже успішно захищена у українському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як шаблон для виготовлення власної курсової роботи чи для більшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.