Контроль операцій з необоротними активами на підприємствах

Курсова робота (код: kr032)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
2. Нормативно-правове регулювання контролю операцій з необоротними активами на промислових підприємствах і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
5. Ревізія операцій з необоротними активами на промислових підприємствах в системі контролю підприємства
6. Автоматизація контролю операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить вступ, а також теоретичні основи й методологічні рубрики та висновки і пропозиції, список застосованої літератури й додатки.

У преамбулі розроблено вагомість теми курсового дослідження та мету, завдання дослідження та оглянуто предмети та об’єкт та інформаційні бази, методичний спосіб, напрямки апробації дослідження.

В першій частині сформульовано загальну характеристику предмету дослідження, розгляд міри розкриття досліджуваних питань нашими та іноземними фахівцями, визначення і підтвердження вимоги власного напрямку вивчення питання і оцінку правової основи і фахових джерел й подана характеристика порядку структури менеджменту компанії й охарактеризовані його загальні показники діяльності та активу і пасиву в русі за останні три роки і перспективи діяльності фірми в цілому та за деякими курсами, оцінювання щодо запасів покращання якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У методологічному розділі опрацьовано систему контролю та здійснення перевірки операцій з необоротними активами на підприємствах й простежено систему фінансового обліку в компанії та методику внутрішньогосподарського контролю й виведення результатів контролю й складення звіту перевірки.

В висновку охарактеризовано результати зробленого опрацювання за темою курсового дослідження, окреслені напрями для покращення перевірки операцій з необоротними активами на підприємствах.

Список використаних джерел складається із матеріалів, що були використані при розгляді теми. По тексту роботи виставлені посилання на число літератури у реєстрі.

У додаткових матеріалах надані складені автором форми документів, баланси та звіт про фінансові результати із статистичних звітів компанії, оцінювальні таблиці і попередні результати оцінювальних обчислень та інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Ця курсова робота була уже вдало складена у київському університеті. Її можна застосовувати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи або для більшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.