Контроль фінансового становища підприємства

Курсова робота (код: kr033)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю фінансового стану підприємств в системі управління підприємством
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю фінансового стану підприємств
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю фінансового стану підприємств
5. Методика контролю фінансового стану підприємств
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю фінансового стану підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансового стану підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансового становища"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складається із підрозділів: преамбула, а також теоретичні основи, практичні розділи й висновки і пропозиції, реєстр вживаних джерел, додаток.

В передмові роз'яснено роль тематики курсової роботи і ціль й задачі проекту, розкрито предмет, об’єкт й інформацію і методичні засади й напрямки апробації проекту.

В теоретичному розділі окреслено теоретико-методичний зміст предмету курсової, розгляд рівня розробки цих проблем українськими та іноземними вченими, визначення і підтвердження доцільності особистого напряму дослідження проблеми й аналіз правової бази та спеціальної літератури, висунута оцінка системи конструкції менеджменту товариства та проаналізовані його загальні статті діяльності і ресурсів у русі за попередні 3-4 періоди і перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за відокремленими курсами і оцінку стосовно можливостей підвищення ефективності роботи товариства.

В практичній рубриці охарактеризовано систему інспектування та методику аудиту фінансового стану підприємств, вивчено систему бухобліку в організації, методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків контролю та складення висновку контролю.

У висновках і пропозиціях розкрито результати проведеного дослідження за ідеєю курсового дослідження, окреслені путі щодо удосконалення аудиту фінансового стану підприємств.

Регістр уживаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика виставлені посилання на номер джерела в списку.

У доповненнях представлені складені студентом конфігурації документів, форма №1 і форма №2 із річної звітності суб’єкта господарської діяльності і оцінювальні табличні матеріали і поточні наслідки оцінювальних розрахунків й інакші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено із методологією інституті, в якому він захищався, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Дана курсова робота була уже успішно здана у українському ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для написання власної курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.