Контроль операційної діяльності підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr034)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика операційної діяльності підприємств торгівлі
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю операційної діяльності підприємств торгівлі
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю операційної діяльності підприємств торгівлі
5. Ревізія операційної діяльності підприємств торгівлі в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії операційної діяльності підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операційної діяльності підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як передмова й теоретичні розділи, аудиторські бази і висновки і пропозиції, список застосованої літератури, а також додатки.

В вступі висунуто вагомість тематики курсової роботи і ціль і задачі проекту і оцінено предмет, об’єкти і інформацію та методичні засоби й отримані результати дослідження.

У теоретичному розділі вивчено фінансове поняття об’єкту роботи, розгляд ступеню розкриття цих проблем українськими та зарубіжними вченими, визнання і підтвердження вимоги свого напряму вивчення проблеми й характеристику законодавчої основи та фахових джерел і складена характеристика стану побудови управління товариства і оцінені його загальні показники господарювання і ресурсів в русі за колишні три періоди та перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за конкретними сторонами і оцінювання стосовно резервів підвищення якості функціонування компанії.

В аудиторському пункті надано систему перевірки, здійснення аудиту операційної діяльності підприємств торгівлі і наведено систему фінансового обліку у організації й методику внутрішнього контролювання і узагальнення результатів контролю, написання звіту перевірки.

В висновку досліджено наслідки зробленого досліду за концепцією курсового дослідження та описані пропозиції щодо удосконалення контролю операційної діяльності підприємств торгівлі.

Регістр застосованих джерел збирається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика вставлені виноски на номер джерела в реєстрі.

У додатках виставлені складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати з фінансової звітності товариства, оцінювальні таблиці а також поточні результати аналітичних обчислень й інші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно з методологічними рекомендаціями інституті, в котрому він був захищений, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була уже благополучно здана у столичному інституті. Її можна використовувати як зразок для написання своєї курсової роботи чи для глибшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.