Контроль грошових потоків підприємства

Курсова робота (код: kr035)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика грошових потоків підприємства
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю грошових потоків підприємства
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії грошових потоків підприємства
5. Методика контролю грошових потоків підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю грошових потоків підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових потоків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота містить преамбула й теоретичні пункти та методологічні частини і висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел і додаток.

В вступі розроблено актуальність теми курсового дослідження й ціль і завдання дослідження, розроблено предмет, об’єкт і інформаційну базу і методичні засади і отримані результати дослідження.

В концептуальній рубриці простежено загальний зміст предмету дослідження, розгляд рівня розкриття досліджуваних тем вітчизняними та іноземними науковцями, визнання і доказ вимоги особистого напрямку опрацювання теми, огляд правової підстави та фахової літератури, зроблена характеристика становища конструкції управління суб’єкта господарювання й оцінені його загальні показники діяльності, ресурсів у русі за останні 3-4 роки та перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом й за конкретними напрямами і оцінки щодо резервів підвищення ефективності функціонування товариства.

В практичній частині висунуто складання програми інспектування і методологію контролю грошових потоків підприємства та представлено систему бухобліку у підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролювання й узагальнення результатів ревізії і складання звіту аудиту.

У висновку представлено наслідки реалізованого опрацювання за задумом курсового проекту, окреслені шляхи для удосконалення перевірки грошових потоків підприємства.

Перелік вживаної літератури складається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. По тексту роботи вставлені посилання на число літератури у переліку.

У доповненнях показані створені студентом шаблони документів, баланси і звіт про фінансові результати з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності а також інформаційні табличні матеріали й поточні наслідки оцінювальних обрахунків та інакші джерела, використані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений відповідно із методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він був зданий, а також відповідно до правил МОН України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Ця курсова робота була вже успішно здана у українському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як шаблон для створення власної курсової роботи або для точнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.