Контроль грошових коштів в державних підприємствах

Курсова робота (код: kr036)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика грошових коштів в державних підприємствах
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю грошових коштів в державних підприємствах
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю грошових коштів в державних підприємствах
5. Ревізія грошових коштів в державних підприємствах в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії грошових коштів в державних підприємствах в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових коштів в державних підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота містить введення, концептуальні основи й аналітичні бази і висновок, реєстр застосованої літератури, а також доповнення.

У передмові охарактеризовано роль теми курсового проекту та ціль і задачі проекту, сформульовано предмет та об’єкт та інформативні матеріали і методичний спосіб та отримані результати проекту.

В першій рубриці роз'яснено методичну характеристику об’єкту курсової, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних проблем вітчизняними та закордонними науковцями, визначення і підтвердження необхідності власного напрямку опрацювання питання, перегляд права і бази, професіональної літератури і висунута характеристика стану структури менеджменту компанії та проаналізовані його загальні показники діяльності та активу і пасиву у русі за колишні 3-4 періоди і майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом і за певними шляхами, оцінювання щодо резервів покращання якості функціонування суб’єкта господарювання.

У аналітичному розділі надано планування інспектування та методологію аудиту грошових коштів в державних підприємствах та досліджено систему бухгалтерського обліку у організації, методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів контролю та складення звіту контролю.

В висновках і пропозиціях сформульовано результати проведеного вивчення за концепцією курсового дослідження і показані пропозиції для удосконалення контролю грошових коштів в державних підприємствах.

Регістр застосованих джерел складається із матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика проставлені виноски на номер літератури у регістрі.

В додатку показані складені автором форми документів, баланси і звіт про сукупний дохід із річних звітів товариства і інформативні таблиці і первинні результати аналітичних розрахунків, інакші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний узгоджено із методикою університеті, в якому він був захищений, а також згідно до установ МОН України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Поточна курсова робота була уже успішно захищена у провідному університеті. Її можна використовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи або для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.