Контроль грошових потоків підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr037)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків підприємств торгівлі
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю грошових потоків підприємств торгівлі
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії грошових потоків підприємств торгівлі
5. Дослідна стадія контролю і ревізії грошових потоків підприємств торгівлі
6. Автоматизація контролю грошових потоків підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових потоків підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота містить вступ, а також концептуальні основи і методологічні частини, висновки і пропозиції, список уживаної літератури і доповнення.

В введенні охарактеризовано вагомість теми курсового дослідження, мету та задачі роботи та висунуто предмет і об’єкт й інформаційні бази і методичний спосіб і напрямки апробації проекту.

В теоретичному розділі оцінено практичну суть об’єкту роботи, оцінку ступеню розкриття цих проблем нашими та закордонними науковцями, визнання і доведення необхідності свого напрямку дослідження проблеми і характеристику правової бази та наукових джерел та зроблена оцінка системи побудови менеджменту товариства і оцінені його головні показники господарювання і ресурсів у русі за останні три періоди, майбутнє діяльності товариства взагалі і за певними напрямами і оцінку стосовно резервів покращання ефективності функціонування товариства.

В практичному пункті окреслено систему перевірки й здійснення перевірки грошових потоків підприємств торгівлі, розкрито систему бухобліку у товаристві й методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів перевірки, написання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях розглянуто результати зробленого опрацювання за концепцією курсового проекту, висунуті напрями відносно удосконалення перевірки грошових потоків підприємств торгівлі.

Список застосованих джерел збирається із матеріалів, які були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика проставлені посилання на число джерела у реєстрі.

В додатку виставлені складені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід із фінансових звітів фірми й інформаційні таблиці а також попередні наслідки аналітичних обрахунків й інакші матеріали, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методичними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Ця курсова робота була вже вдало здана в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як стандарт для написання власної курсової роботи або для глибшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.