Контроль розрахункових операцій підприємства

Курсова робота (код: kr038)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю розрахункових операцій підприємства в системі управління підприємством
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю розрахункових операцій підприємства
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю розрахункових операцій підприємства
5. Дослідна стадія контролю і ревізії розрахункових операцій підприємства
6. Автоматизація контролю розрахункових операцій підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю розрахункових операцій підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота охоплює наступні частини: преамбула, концептуальні пункти, а також контрольні частини, висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури й доповнення.

У передмові опрацьовано роль теми курсового дослідження та ціль і задачі проекту, розроблено предмет та об’єкт і інформаційні бази й методичні засоби, напрямки апробації роботи.

У першій рубриці проаналізовано фінансову характеристику предмету курсової, оцінку ступеню розробки цих проблем вітчизняними та іноземними ученими, визначення і обгрунтування необхідності свого напряму дослідження проблеми, характеристику законодавчої підстави і професійної літератури й подана характеристика системи конструкції управління фірми й оцінені його головні дані господарювання та активу і пасиву в динаміці за останні 3-4 періоди і можливості діяльності фірми в цілому й за окремими напрямами та оцінювання щодо ресурсів покращення ефективності поведінки фірми.

В другій рубриці надано планування інспектування та проведення аудиту розрахункових операцій підприємства та оглянуто систему бухгалтерського обліку у підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення наслідків контролю та написання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях вивчено наслідки проведеного досліду за задумом курсового проекту й виведені пропозиції для покращення перевірки розрахункових операцій підприємства.

Реєстр вживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика проставлені посилання на номер літератури у реєстрі.

В додаткових матеріалах надані створені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про фінансові результати з фінансових звітів компанії й оцінювальні табличні матеріали й загальні результати аналітичних обрахунків та інакші джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Ця курсова робота була вже благополучно здана у столичному вищому навчальному закладі. Її можна вживати як стандарт для створення своєї курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.