Контроль праці та її оплати в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr040)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація праці та її оплати в закладах освіти
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії праці та її оплати в закладах освіти і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії праці та її оплати в закладах освіти
5. Контроль і ревізія праці та її оплати в закладах освіти
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії праці та її оплати в закладах освіти
7. Проведення контролю і ревізії праці та її оплати в закладах освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю праці та її оплати в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія праці та її оплати"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має такі розділи як преамбула й теоретичні рубрики й контрольні бази та висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури, доповнення.

У передмові оцінено значення теми курсового проекту, ціль і задачі дослідження і досліджено предмети, об’єкт й інформацію та методичний спосіб та наукову новизну дослідження.

У першому пункті розглянуто практичну суть предмету дослідження, розгляд ступеню розробки досліджуваних проблем українськими та іноземними вченими, визначення і доведення доцільності особистого напряму вивчення питання, оцінку законодавчої підстави та наукових джерел та складена аналітика становища конструкції управління товариства і оцінені його головні показники діяльності, ресурсів у динаміці за колишні 3-4 роки та перспектива господарювання компанії в цілому й за відокремленими напрямами та оцінку стосовно можливостей покращання ефективності функціонування товариства.

У методологічній рубриці опрацьовано складання програми інспектування, здійснення аудиту праці та її оплати в бюджетних установах і простежено систему бухгалтерського обліку у організації, методику внутрішнього контролювання й виведення наслідків контролю та складення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях розкрито наслідки реалізованого опрацювання за задумом курсового дослідження й виставлені напрями стосовно покращання перевірки праці та її оплати в бюджетних установах.

Перелік застосованих джерел збирається з матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. По тексту курсовика виставлені посилання на число літератури в регістрі.

В додаткових матеріалах виставлені складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіти про фінансові результати з річних звітів товариства і інформативні табличні матеріали а також загальні результати аналітичних розрахунків й інакші джерела, вживані в курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно із методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він був зданий, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Надана курсова робота була вже благополучно здана у київському університеті. Її можливо застосовувати як приклад для створення Вашої курсової роботи або для точнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.