Контроль загального фонду кошторису бюджетної установи

Курсова робота (код: kr041)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії виконання кошторису загального фонду бюджетної установи та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організаційний етап контролю і ревізії виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Дослідний етап контролю і ревізії виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів загального фонду кошторису бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає вступ та теоретичні пункти і контрольні розділи й висновки і пропозиції, регістр використаної літератури й додаткові матеріали.

У вступі розроблено роль тематики курсового дослідження й ціль й задачі роботи й оглянуто предмети, об’єкт і інформативні матеріали та методичні засади та загальну характеристику дослідження.

У теоретичній рубриці проаналізовано практичну суть предмету дослідження, розгляд ступеню розкриття цих тем вітчизняними та закордонними фахівцями, визначення і доведення необхідності власного напряму дослідження питання й оцінку права і основи й наукової літератури та висунута аналітика системи структури керування фірми і проаналізовані його загальні статті діяльності і активу і пасиву у русі за останні 3-4 періоди й перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому та за певними шляхами і оцінювання стосовно резервів покращення якості поведінки фірми.

У аудиторській частині оглянуто планування контролю та проведення перевірки загального фонду кошторису бюджетної установи та оглянуто систему бухобліку у товаристві, методику внутрішнього контролю, узагальнення результатів ревізії, створення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях роз'яснено наслідки здійсненого досліду за концепцією курсового проекту й виведені путі для покращання контролю загального фонду кошторису бюджетної установи.

Регістр уживаних джерел складається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. За текстом роботи вставлені виноски на номер літератури в регістрі.

У додатку представлені складені автором форми документів, форма №1 й звіти про фінансові результати із фінансових звітів суб’єкта господарювання і інформаційні табличні матеріали і загальні наслідки аналітичних обрахунків і другі джерела, вживані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно з методологією університеті, в котрому він був зданий, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Приведена курсова робота була вже якісно здана у провідному ВУЗі. Її можливо застосовувати як приклад для написання власної курсової роботи або для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.