Контроль грошових коштів підприємств споживчої кооперації

Курсова робота (код: kr042)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації в системі управління підприємством
2. Нормативно-правове регулювання контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації
5. Дослідна стадія контролю і ревізії грошових коштів підприємств споживчої кооперації
6. Автоматизація контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає введення й концептуальні основи і аналітичні розділи й висновки і пропозиції, список вживаних джерел й додаток.

В передмові досліджено значення теми курсового проекту, ціль, задачі роботи, висунуто предмети і об’єкти, інформативні матеріали, методологічні прийоми і наукову новизну проекту.

У концептуальному пункті представлено економічну суть об’єкту дослідження, оцінку ступеню розкриття досліджуваних питань вітчизняними та іноземними ученими, визначення і доведення вимоги особистого напряму дослідження питання і аналіз нормативної бази і спеціальних джерел й надана характеристика порядку структури управління фірми й проаналізовані його основні дані господарювання і балансу в русі за колишні три роки, можливості діяльності товариства взагалі й за конкретними напрямами й враження стосовно резервів покращання ефективності роботи фірми.

В аналітичному розділі оцінено планування перевірки і здійснення перевірки грошових коштів підприємств споживчої кооперації і визначено систему фінансового обліку у компанії та методику внутрішньогосподарського контролю та виведення наслідків перевірки й створення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях вивчено результати зробленого досліду за концепцією курсової роботи і показані пропозиції щодо вдосконалення перевірки грошових коштів підприємств споживчої кооперації.

Список вживаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при розгляді теми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер джерела в реєстрі.

У додатках представлені розроблені автором форми документів, форма №1 та звіти про фінансові результати із статистичних звітів підприємства й інформативні табличні матеріали й первинні результати аналітичних обчислень а також інакші джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями університеті, де він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Надана курсова робота була уже вдало захищена у провідному інституті. Її можливо споживати як стандарт для написання власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.