Контроль грошових коштів підприємств споживчої кооперації
Курсова робота (код: kr042)
Зміст
1. Значення контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації в системі управління підприємством
2. Нормативно-правове регулювання контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації
5. Дослідна стадія контролю і ревізії грошових коштів підприємств споживчої кооперації
6. Автоматизація контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових коштів підприємств споживчої кооперації, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія грошових коштів"
Структура курсової роботи по проблемі
Запропонована курсова робота включає введення й концептуальні основи і аналітичні розділи й висновки і пропозиції, список вживаних джерел й додаток.
В передмові досліджено значення теми курсового проекту, ціль, задачі роботи, висунуто предмети і об’єкти, інформативні матеріали, методологічні прийоми і наукову новизну проекту.
У концептуальному пункті представлено економічну суть об’єкту дослідження, оцінку ступеню розкриття досліджуваних питань вітчизняними та іноземними ученими, визначення і доведення вимоги особистого напряму дослідження питання і аналіз нормативної бази і спеціальних джерел й надана характеристика порядку структури управління фірми й проаналізовані його основні дані господарювання і балансу в русі за колишні три роки, можливості діяльності товариства взагалі й за конкретними напрямами й враження стосовно резервів покращання ефективності роботи фірми.
В аналітичному розділі оцінено планування перевірки і здійснення перевірки грошових коштів підприємств споживчої кооперації і визначено систему фінансового обліку у компанії та методику внутрішньогосподарського контролю та виведення наслідків перевірки й створення висновку перевірки.
У висновках і пропозиціях вивчено результати зробленого досліду за концепцією курсової роботи і показані пропозиції щодо вдосконалення перевірки грошових коштів підприємств споживчої кооперації.
Список вживаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при розгляді теми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер джерела в реєстрі.
У додатках представлені розроблені автором форми документів, форма №1 та звіти про фінансові результати із статистичних звітів підприємства й інформативні табличні матеріали й первинні результати аналітичних обчислень а також інакші джерела, застосовані в курсовій роботі.
Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями університеті, де він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Надана курсова робота була уже вдало захищена у провідному інституті. Її можливо споживати як стандарт для написання власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.