Контроль основних засобів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr043)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю основних засобів підприємства та ефективності їх використання в системі управління підприємством
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю основних засобів підприємства та ефективності їх використання
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю основних засобів підприємства та ефективності їх використання
5. Дослідна стадія контролю і ревізії основних засобів підприємства та ефективності їх використання
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю основних засобів підприємства та ефективності їх використання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю основних засобів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як введення і концептуальні розділи, методичні частини й висновок, реєстр вживаних джерел та додатки.

В вступі окреслено значення тематики курсового проекту, мету і завдання роботи, з'ясовано предмет, об’єкти й інформаційну базу та методологічні прийоми і загальну характеристику проекту.

У концептуальному розділі роз'яснено теоретико-методичну характеристику предмету роботи, розгляд міри розкриття досліджуваних питань нашими та іноземними ученими, визначення і доказ вимоги власного напрямку опрацювання теми й оцінку нормативної бази і професійних джерел, складена характеристика порядку структури керування компанії й проаналізовані його загальні показники діяльності і ресурсів в динаміці за попередні три роки і можливості діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому, за деякими сторонами й оцінку стосовно запасів покращення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У методичній рубриці проаналізовано організацію контролю й здійснення аудиту основних засобів підприємства і розглянуто систему бухгалтерського обліку у товаристві та методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення результатів перевірки й складення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях висвітлено результати проведеного опрацювання за замислом курсового проекту й репрезентовані путі стосовно покращання перевірки основних засобів підприємства.

Реєстр вживаних джерел збирається із матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. За текстом роботи проставлені посилання на число джерела в реєстрі.

В додатках представлені розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід з фінансових звітів компанії та оцінювальні табличні матеріали й загальні результати оцінювальних обчислень та другі матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено з методичкою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Дана курсова робота була вже успішно захищена в столичному ВУЗі. Її можливо використовувати як зразок для написання власної курсової роботи чи для більшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.