Контроль операцій з необоротними активами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr044)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність операцій з необоротними активами бюджетної установи як об'єкту контролю і ревізії
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії операцій з необоротними активами бюджетної установи та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії операцій з необоротними активами бюджетної установи
5. Контроль і ревізія операцій з необоротними активами бюджетної установи
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії операцій з необоротними активами бюджетної установи
7. Проведення контролю і ревізії операцій з необоротними активами бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота включає введення й теоретичні основи й аудиторські частини та висновки і пропозиції, реєстр вживаних джерел й додатки.

В преамбулі проаналізовано вагомість теми курсової роботи й мету та завдання проекту, роз'яснено предмети й об’єкт та інформативні матеріали та методи, отримані результати дослідження.

У концептуальній частині розглянуто теоретико-методичний зміст об’єкту курсової, аналіз рівня розробки цих тем вітчизняними та закордонними фахівцями, визнання і доказ вимоги особистого напряму дослідження питання та обстеження правової основи та професіональної літератури й надана характеристика стану структури менеджменту підприємства та проаналізовані його основні показники господарювання, ресурсів у динаміці за колишні 3-4 періоди і майбутнє господарювання компанії загалом та за конкретними напрямами й оцінювання щодо ресурсів підвищення якості поведінки суб’єкта господарювання.

У дослідній частині оцінено організацію інспектування, проведення перевірки операцій з необоротними активами бюджетної установи, з'ясовано систему фінансового обліку в товаристві і методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків перевірки й написання висновку перевірки.

В висновку сформульовано результати реалізованого вивчення за задумом курсового проекту, окреслені напрями щодо вдосконалення аудиту операцій з необоротними активами бюджетної установи.

Список застосованої літератури складається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. По тексту курсовика виставлені посилання на число літератури в списку.

В додатку представлені створені автором форми документів, форма №1 і звіт про сукупний дохід із річних звітів компанії й інформаційні табличні матеріали і поточні наслідки аналітичних обчислень і інакші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно із методичними рекомендаціями ВИШі, де він захищався, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Надана курсова робота була вже вдало здана у українському університеті. Її можливо вживати як стандарт для написання особистої курсової роботи або для глибшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.