Економічний аналіз товарних операцій торговельного підприємства

Курсова робота (код: kr047)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних операцій торговельного підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу товарних операцій торговельного підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу товарних операцій торговельного підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу товарних операцій торговельного підприємства
6. Факторний аналіз товарних операцій торговельного підприємства
7. Методика аналізу товарних операцій торговельного підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки товарних операцій торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз товарних операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність аналізу ресурсу товарів, наведено мету і завдання дослідження, а також сформульовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження висунуто місце аналізу в управлінні підприємством, визначено економічну сутність товарних запасів підприємства, розроблено нормативно-правову базу з аналізу, окреслено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, досліджено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, надано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено теоретичну модель аналізу, простежено аналіз структури і динаміки товарних операцій торговельного підприємства, вивчено напрямки удосконалення методики аналізу, представлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, опрацьовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу товарних запасів підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.