Економічний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr048)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операцій з грошовими коштами бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Процес аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність аналізу готівкових і безготівкових монетарних активів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи розкрито стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено економічну сутність грошових коштів підприємства, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, опрацьовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, зумовлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено методику загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, вивчено здійснення чинникового аналізу, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, сформульовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено шляхи поліпшення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.