Аналіз виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr051)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висвітлено актуальність аналізу доходів і фінансування закладів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено науковий зміст кошторису бюджетних установ, розглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи вивчено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, визначено методику загального аналізу виконання кошторису бюджетних установ за захищеними статтями, з'ясовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, представлено фінансову оцінку ефективності використання, сформульовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.