Економічний аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи

Курсова робота (код: kr054)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі наведено актуальність аналізу розрахунків з дебіторами, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено сутнісне значення дебіторської заборгованості підприємства, висунуто нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, зумовлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи розглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, розкрито теоретичну модель аналізу, окреслено аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості бюджетної установи, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено економічний аналіз якості користування, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.