Аналіз витрат на утримання органів виконавчої влади

Курсова робота (код: kr060)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
2. Нормативно-правова база аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
5. Методика загального аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
6. Факторний аналіз витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на утримання органів виконавчої влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота розподіляється на: вступ, теоретичні основи й прикладні частини й висновок, реєстр застосованих джерел, додаткові матеріали.

В преамбулі опрацьовано актуальність тематики курсової роботи й мету і задачі дослідження та простежено предмет й об’єкт та інформаційну базу, методологічні прийоми та наукову новизну роботи.

В першому пункті проаналізовано фінансову сутність предмету курсової, аналіз ступеню розкриття цих проблем нашими та закордонними науковцями, визнання і доказ необхідності свого напряму дослідження теми та характеристику законодавчої бази й спеціальних джерел, надана характеристика становища структури менеджменту товариства та проаналізовані його головні статті діяльності й активу і пасиву в русі за попередні три періоди й перспективи господарювання фірми в цілому й за певними сторонами і оцінювання відносно ресурсів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В методологічній рубриці надано систему перевірки і здійснення контролю витрат на утримання органів виконавчої влади та висунуто систему бухгалтерського обліку у фірмі та методику внутрішнього контролю та реалізація наслідків контролю, написання висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях опрацьовано наслідки реалізованого вивчення за задумом курсового дослідження і виставлені пропозиції для удосконалення контролю витрат на утримання органів виконавчої влади.

Регістр вживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при вивченні теми. За текстом курсовика виставлені виноски на номер літератури у реєстрі.

В додатку надані створені студентом конфігурації документів, форма №1 та форма №2 з річної звітності підприємства та інформативні таблиці а також загальні наслідки оцінювальних розрахунків а також другі матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно із методичкою інституті, де він захищався, а також згідно до правил МОН України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Приведена курсова робота була вже благополучно складена в столичному інституті. Її можливо споживати як шаблон для написання власної курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.