Економічний аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr069)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Проведення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Методика аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі охарактеризовано актуальність аналізу доходів і фінансування закладів, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розкрито становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено сутнісне значення кошторису бюджетних установ, зумовлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, представлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи простежено розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, роз'яснено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено математичний розрахунок результатів застосування, висвітлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.