Аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr071)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі наведено актуальність аналізу готівкових і безготівкових монетарних активів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також простежено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано сутнісне значення грошових коштів підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, охарактеризовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, зумовлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, обстежено організацію і здійснення оцінки наявності операцій з грошовими коштами бюджетної установи, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, висунуто аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, розроблено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу грошових коштів підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.