Економічний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів

Курсова робота (код: kr073)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансування та цільового використання бюджетних коштів як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Факторний аналіз фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Методика аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання бюджетних коштів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі досліджено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розкрито сутнісне значення спеціальних коштів бюджетних установ, роз'яснено нормативно-правову базу з аналізу, висвітлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, вивчено теоретичну модель аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки фінансування та цільового використання бюджетних коштів, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто методику факторного аналізу, опрацьовано економічний аналіз якості користування, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено направлення щодо покращення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.