Аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr085)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Методика аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі надано актуальність аналізу доходів і фінансування закладів, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, охарактеризовано теорію аналізу кошторису бюджетних установ, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи обстежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено аналіз структури і динаміки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, оглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено методику факторного аналізу, окреслено економічний аналіз якості користування, висунуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.