Аудит витрат операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr098)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методичні засади аудиту витрат операційної діяльності підприємства

1.1. Економічна характеристика витрат операційної діяльності підприємства
1.2. Аудит витрат операційної діяльності підприємства в системі управління підприємством
1.3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту витрат операційної діяльності підприємства

Розділ 2. Аудит витрат операційної діяльності підприємства

2.1. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
2.2. Організація і планування аудиту витрат операційної діяльності підприємства
2.3. Методика аудиту витрат операційної діяльності підприємства

Розділ 3. Удосконалення аудиту витрат операційної діяльності підприємства при використанні інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операційних витрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає преамбула й концептуальні розділи та аналітичні розділи та висновок, регістр застосованих джерел і додаток.

В вступі простежено роль теми курсової роботи й ціль та завдання дослідження, сформульовано предмет, об’єкт й інформаційні бази та методологічні прийоми та отримані результати проекту.

У концептуальному розділі розкрито методичний зміст предмету роботи, оцінку ступеню розробки цих тем українськими та іноземними науковцями, визначення і доказ потреби власного напряму дослідження проблеми й обстеження права і основи і професіональних джерел, подана характеристика стану конструкції керування підприємства та охарактеризовані його основні дані господарювання та ресурсів у динаміці за попередні три періоди, можливості господарювання фірми в цілому та за деякими шляхами й оцінювання щодо можливостей покращання якості поведінки фірми.

В методичній рубриці наведено організацію перевірки й методику контролю операційних витрат підприємства та представлено систему бухобліку у фірмі і методику внутрішнього контролювання і узагальнення результатів перевірки й написання висновку аудиту.

У висновку оглянуто результати здійсненого опрацювання за задумом курсового проекту та виведені шляхи щодо вдосконалення перевірки операційних витрат підприємства.

Перелік вживаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. По тексту роботи виставлені посилання на число джерела у переліку.

В доповненнях представлені створені студентом форми документів, форма №1 та звіт про сукупний дохід з статистичних звітів товариства, оцінювальні таблиці, попередні наслідки оцінювальних обрахунків та другі джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений відповідно з методикою вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Запропонована курсова робота була уже якісно здана у провідному університеті. Її можна застосовувати як шаблон для виготовлення особистої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.