Аудит фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: kr099)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення фінансової звітності підприємства
2. Місце аудиту фінансової звітності підприємства в системі контролю
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту фінансової звітності підприємства
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Планування процесу аудиту фінансової звітності підприємства
6. Процес аудиту фінансової звітності підприємства
7. Удосконалення аудиту фінансової звітності підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота має такі розділи як введення і теоретичні пункти, а також аудиторські основи, а також висновок, реєстр застосованих джерел, доповнення.

У введенні розглянуто актуальність теми курсової роботи і мету, задачі проекту й роз'яснено предмети та об’єкти й інформативні матеріали та методичні засоби, отримані результати дослідження.

В першій рубриці обстежено практичну суть предмету дослідження, оцінку міри опрацювання поточних тем нашими та закордонними фахівцями, визнання і доведення необхідності свого напрямку вивчення проблеми, перегляд законодавства і основи і професіональної літератури й подана характеристика системи структури управління суб’єкта господарювання, охарактеризовані його загальні показники господарювання, активу і пасиву у русі за останні три періоди, перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за окремими сторонами і оцінювання стосовно можливостей підвищення якості роботи фірми.

В практичному пункті опрацьовано складання програми контролю і методику аудиту фінансової звітності підприємства, вивчено систему бухгалтерського обліку у фірмі і методику внутрішньогосподарського контролю й виведення наслідків ревізії та написання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях з'ясовано результати здійсненого опрацювання за замислом курсової роботи та описані путі для покращення аудиту фінансової звітності підприємства.

Регістр уживаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер літератури в переліку.

У додаткових матеріалах надані складені автором конфігурації документів, баланс, звіт про сукупний дохід з статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності і оцінювальні таблиці і попередні наслідки аналітичних обрахунків а також інакші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методичкою інституті, в котрому він захищався, а також згідно до вимог МОН України. За текстом зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Надана курсова робота була вже якісно складена в столичному ВУЗі. Її можливо застосовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи чи для сильнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.