Аудит дебіторської заборгованості

Курсова робота (код: kr100)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості
2. Аудит дебіторської заборгованості як функція управління
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту дебіторської заборгованості
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація аудиту дебіторської заборгованості
6. Методика аудиту дебіторської заборгованості
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту дебіторської заборгованості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота має такі розділи як вступ і теоретичні рубрики й прикладні основи та висновки і пропозиції, регістр використаних джерел, додаток.

В вступі розглянуто важливість теми курсового дослідження, мету та задачі дослідження і опрацьовано предмети й об’єкти й інформацію й методи й загальну характеристику проекту.

У першій рубриці розкрито теоретико-методичне поняття об’єкту курсової, розгляд ступеню розкриття цих проблем українськими та іноземними фахівцями, визначення і доказ потреби особистого напряму вивчення проблеми й аналіз законодавства і підстави, наукової літератури і складена аналітика порядку побудови менеджменту суб’єкта господарської діяльності та оцінені його основні дані господарювання і балансу у динаміці за колишні 3-4 роки та перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому, за конкретними сторонами, оцінки стосовно можливостей підвищення якості функціонування фірми.

У практичній рубриці простежено систему перевірки, методологію аудиту дебіторської заборгованості і розроблено систему бухобліку в фірмі та методику внутрішнього контролю та реалізація результатів перевірки й написання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки здійсненого досліду за ідеєю курсової роботи і представлені путі щодо удосконалення аудиту дебіторської заборгованості.

Реєстр використаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика проставлені виноски на число літератури в переліку.

У доповненнях надані розроблені автором конфігурації документів, баланс, звіт про фінансові результати з фінансової звітності суб’єкта господарювання й інформаційні табличні матеріали а також загальні наслідки аналітичних розрахунків а також інакші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно з методологічними рекомендаціями ВИШі, де він був зданий, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Дана курсова робота була уже благополучно захищена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна споживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для більшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.