Аудит експортно-імпортних операцій підприємства

Курсова робота (код: kr101)

Предмет: зовнішньоекономічна діяльність

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність експортно-імпортних операцій підприємства
2. Аудит експортно-імпортних операцій підприємства в системі управління підприємством
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Планування процесу аудиту експортно-імпортних операцій підприємства
6. Проведення аудиту експортно-імпортних операцій підприємства
7. Методика аудиту експортно-імпортних операцій підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади зовнішньоекономічної діяльності експортно-імпортних операцій підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота має такі розділи як вступ, а також теоретичні основи й методичні пункти, висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел та доповнення.

У преамбулі досліджено важливість тематики курсової роботи та мету, завдання дослідження і обстежено предмети і об’єкти, інформацію та методичний спосіб і напрямки апробації роботи.

В теоретичному розділі надано економічне поняття об’єкту роботи, аналіз ступеню розкриття цих проблем нашими та іноземними фахівцями, визнання і доказ потреби власного напрямку вивчення теми і характеристику законодавчої підстави і професіональних джерел та надана аналітика порядку побудови управління товариства і охарактеризовані його загальні дані господарювання й ресурсів в динаміці за останні три роки й перспектива розвитку компанії загалом та за окремими сторонами і враження щодо можливостей покращення якості функціонування товариства.

В другому пункті обстежено складання програми перевірки й методику перевірки експортно-імпортних операцій підприємства та охарактеризовано систему бухгалтерського обліку у товаристві й методику внутрішнього контролювання, виведення результатів перевірки та складення висновку аудиту.

У висновку сформульовано результати реалізованого дослідження за задумом курсового проекту й висунуті путі щодо покращання перевірки експортно-імпортних операцій підприємства.

Реєстр використаних джерел збирається із матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту роботи проставлені посилання на номер джерела у переліку.

У додатку представлені створені автором конфігурації документів, баланси та звіт про фінансові результати з річної звітності компанії і інформативні таблиці і загальні результати аналітичних обрахунків та інакші матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно з методичкою університеті, в котрому він був захищений, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була вже успішно здана в столичному університеті. Її можна використовувати як приклад для виготовлення Вашої курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.