Контроль виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ

Курсова робота (код: kr102)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ
5. Контроль і ревізія виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає вступ, концептуальні основи й методологічні розділи, а також висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел, а також додатки.

У введенні висвітлено важливість теми курсової роботи та мету, задачі проекту та оглянуто предмети, об’єкт і інформаційну базу і методичний спосіб й напрямки апробації роботи.

У першому розділі з'ясовано економічний зміст об’єкту роботи, розгляд ступеню опрацювання поточних тем українськими та іноземними фахівцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напряму дослідження проблеми та оцінку нормативної бази й наукових джерел, складена аналітика системи побудови управління суб’єкта господарювання й охарактеризовані його основні показники господарювання, активу і пасиву в динаміці за попередні три роки та майбутнє розвитку компанії в цілому і за деякими сторонами, оцінки щодо ресурсів покращення ефективності роботи фірми.

В методичній частині розглянуто складання програми перевірки та проведення перевірки виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ, представлено систему бухобліку в фірмі і методику внутрішнього контролю та узагальнення наслідків перевірки, складання висновку перевірки.

У висновку висунуто результати здійсненого дослідження за замислом курсового проекту й висунуті шляхи відносно покращення перевірки виконання кошторису доходів і видатків науково-дослідних бюджетних установ.

Список вживаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені виноски на номер літератури в списку.

В додаткових матеріалах виставлені складені автором форми документів, баланс й звіт про сукупний дохід з статистичних звітів товариства і оцінювальні табличні матеріали, первинні результати оцінювальних обрахунків, інші матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно з методичними рекомендаціями інституті, де він захищався, а також згідно до правил МОН України. За текстом вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Запропонована курсова робота була уже благополучно складена в провідному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як приклад для написання Вашої курсової роботи або для глибшого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.