Контроль виконання кошторису бюджетних установ

Курсова робота (код: kr103)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація виконання кошторису бюджетних установ
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії виконання кошторису бюджетних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії виконання кошторису бюджетних установ
5. Дослідний етап контролю і ревізії виконання кошторису бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії виконання кошторису бюджетних установ
7. Проведення контролю і ревізії виконання кошторису бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів виконання кошторису бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота охоплює наступні частини: преамбула й концептуальні частини та контрольні бази та висновки і пропозиції, список застосованих джерел, а також додатки.

В преамбулі надано роль теми курсового проекту, мету, завдання дослідження та окреслено предмет та об’єкти, інформаційну базу та методичні засади й напрямки апробації проекту.

В концептуальному пункті наведено практичну суть предмету дослідження, аналіз рівня опрацювання цих тем українськими та зарубіжними фахівцями, визнання і доказ необхідності особистого напрямку опрацювання питання та аналіз нормативної основи та професіональних джерел й подана характеристика стану побудови менеджменту суб’єкта господарської діяльності, оцінені його головні статті діяльності, ресурсів у динаміці за останні 3-4 періоди та можливості діяльності фірми в цілому і за деякими курсами та оцінювання стосовно резервів покращання якості функціонування товариства.

У прикладній частині сформульовано організацію контролю й методику аудиту виконання кошторису бюджетних установ і наведено систему бухобліку у організації і методику внутрішнього контролю й узагальнення результатів перевірки і створення висновку контролю.

В висновку оглянуто наслідки реалізованого вивчення за темою курсового проекту, представлені шляхи для покращення перевірки виконання кошторису бюджетних установ.

Список уживаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. За текстом курсовика проставлені виноски на число літератури у списку.

У додатку надані складені студентом конфігурації документів, баланси й звіт про фінансові результати з річних звітів фірми, інформаційні табличні матеріали та первинні результати аналітичних розрахунків й другі матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений відповідно із методологією вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також згідно до потреб МОН України. За текстом представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Ця курсова робота була уже вдало складена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи чи для більшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.