Контроль операцій з необоротними активами в закладах освіти

Курсова робота (код: kr104)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика операцій з необоротними активами в закладах освіти
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії операцій з необоротними активами в закладах освіти та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії операцій з необоротними активами в закладах освіти
5. Методика контролю і ревізії операцій з необоротними активами в закладах освіти
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Методика контролю і ревізії операцій з необоротними активами в закладах освіти в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота структурується на: передмова та концептуальні рубрики і прикладні розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури, а також додаток.

В преамбулі розроблено важливість теми курсового проекту, ціль, завдання роботи і надано предмет та об’єкти й інформаційні бази, методологічні прийоми, напрямки апробації роботи.

У концептуальному пункті надано загальну сутність об’єкту курсової, аналіз рівня розкриття цих питань українськими та іноземними ученими, визнання і доказ вимоги власного напряму вивчення проблеми й перегляд законодавчої основи, наукових джерел і складена оцінка порядку конструкції управління фірми, оцінені його загальні статті діяльності й активу і пасиву у русі за колишні три роки та перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом і за конкретними напрямами і враження щодо можливостей покращення якості поведінки компанії.

У другому розділі наведено організацію перевірки і методику аудиту операцій з необоротними активами в закладах освіти й охарактеризовано систему бухгалтерського обліку в організації, методику внутрішнього контролю та виведення результатів ревізії й складення звіту аудиту.

В висновку вивчено результати зробленого вивчення за ідеєю курсового проекту та висунуті путі відносно удосконалення контролю операцій з необоротними активами в закладах освіти.

Регістр застосованої літератури укладається із матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика вставлені посилання на число літератури у реєстрі.

В додаткових матеріалах надані створені автором форми документів, баланси, звіт про сукупний дохід із фінансової звітності товариства, оцінювальні табличні матеріали й загальні наслідки оцінювальних розрахунків та інші джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно з методикою університеті, де він був захищений, а також згідно до установ МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була уже успішно захищена в київському вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.